O nas

Názov nášho e-shopu GLASSKIN je synonymom pre zdravú a krásnu pleť.

,,Glass skin ʺ vyjadruje jemnú ,lesklú a zdravú pleť, ktorá vďaka svojej dokonalosti pripomína sklenený vzhľad.

Starostlivosť o pleť s cieľom dosiahnuť glass skin znamená pleť intenzívne hydratovať, starať sa o pleť ráno aj večer a vytvoriť si správnu rutinu. Dosiahnuť ,,glass skin “ vyžaduje starostlivosť o pleť v niekoľkých nasledujúcich  krokoch: čistenie, toner, sérum, hĺbkové čistenie a hydratácia. Nezabúdajte však na komplexnú starostlivosť o pleť nie len zvonku ale aj zvnútra. Zdravá a vyvážená strava, dostatočný príjem vody, kvalitný spánok toto všetko zahŕňa zdravý životný štýl, ktorý ide ruka v ruke s krásnou a zdravou pleťou.

Tento termín uzrel svetlo sveta v Kórei. Starostlivosť o pleť v podaní kórejských make up artistov je priekopnícka vďaka neobyčajným ingredienciám a priamo použiteľnými baleniami produktov. Keď sa kórejská kozmetika dostala na európsky trh zaplavila ho beauty už dnes bežne dostupnými vychytávkami ako sú jednorazové masky či séra v ampulkách no v produktoch sa stretneme aj s neobyčajnými ingredienciami ako včelí jed ale aj slimačí mucin a mnohé ďalšie.

Podľa kórejskej beauty expertky Jude Chao,, povrch pleti musí byť extrémne jemný, bez vyrážok a drsnej textúry“ a to sa podľa kórejských expertov dá dosiahnuť tým, že pod povrchom pleti bude dostatočné množstvo vody čo vedie ku krásnej a žiarivej pleti. Preto sú v kórejskej kozmetike nosnými artiklami tonery, masky, esencie a hydratačné produkty.

Dôsledná rutina v starostlivosti o vašu pleť v kombinácii s výberom správnych zvlhčujúcich produktov ,ktoré sú na báze vody s obsahom kyseliny hyaluronovej a glycerínu, zdravá a kvalitná strava, hydratácia organizmu zvnútra, dostatočný  a kvalitný spánok je najlepšia cesta ako dosiahnuť zdravú a lesklú pleť.

Každá z nás chce vyzerať krásne, žiarivo a mladistvo a vďaka naším produktom a vašou starostlivosťou o pleť a zdravým životným štýlom to spolu dokážeme. Na našej stránke nájdete nielen produkty ale aj poradenstvo  a návod ako vašu pleť udržiavať zdravú, krásnu a žiarivú.

Žite zdravo, jedzte a spite kvalitne, hydratujte zvnútra aj zvonku, starajte sa o vašu pleť, používajte naše výrobky, nechajte si od nás poradiť a vaša ,,glass skin“ sa dostaví.

Každá spokojná zákazníčka je pre mňa pohladenie na duši, že práca, ktorú robím s vášňou nachádza satisfakciu . Vaše názory a recenzie sú mojím hnacím motorom.

 

Vyhľadávanie produktov