Filozofia GLASSKIN

 

GLASSKIN je viac ako eshop. Naše výrobky vám nechceme iba predať.

Chceme Vás naučiť ich správne používať. Ak poznáte svoj typ pleti a chcete sa správne naučiť starať o seba, svoju pleť a svoje telo tak vám ponúkame poradenstvo pri výbere správneho produktu podľa typu vašej pleti a veku.

Tak ako sa obliekame a staráme sa o svoje telo tak by sme sa mali starať aj o svoju pleť a správne ju ,,obliecť“ a ochrániť. Nestačí kúpiť si kvalitný krém a veriť na zázrak. Kúpte si kvalitný krém aj ostatné produkty, ktoré by mali byť v každej výbave ženy ktorá chce mať glass- skin. Nechajte si od nás poradiť s výberom, ako správne tie produkty používať a do tretice to skombinujte so zdravým životným štýlom.

Na GLASSKIN vám ponúkame kórejske kozmetické prípravky popredných značiek v Kórei pre vašu tvár aj telo. V ponuke nájdete komplexné portfólio odličovacích prípravkov, denných a nočných krémov, masiek, tonerov, pleťových sér, esencii a olejov, prípravkov na hĺbkové čistenie pleti  a peelingov, prípravky na starostlivosť o očné okolie aj vaše pery. Nielen zdravá a krásna pleť ale aj vaše očné okolie a pery si zaslúžia adekvátnu starostlivosť.

 

Vyhľadávanie produktov